starší přípravka: Výhra ve stylu Formule 1

jenže než se ta formule rozjela do potřebných otáček, uplynula větší část prvního poločasu. Kluci nebyli schopni proměnit dlouho žádnou šanci, popravdě si jich ani mnoho nevytvořili. Bylo to zpočátku nepěkné, málo fotbalové zápolení se snahami prosadit se individuálně. První dva góly se nám podařilo dát se štěstím, bez nějaké fotbalové šikovnosti díky chybám soupeře. Do konce první půle se nám sice podařilo ještě třikrát skórovat, ale opět to nebyly příliš vypracované góly.

Do druhého poločasu nastoupilo docela jiné mužstvo, i zarytí individualisté se zapojovali do kolektivní hry a výsledkem bylo konečné vítězství 13:0.

Pozitiva

- fyzická kondice na počátku sezóny se zdá být velmi dobrá

- o vstřelené branky se podělilo 7 hráčů z 9

- dobrá nálada a kolektivní duch

- bojovnost

Negativa

U některých hráčů se NEUSTÁLE projevuje snaha o individuální prosazení bez ohledu na výhodnější postavení spoluhráčů. V tomto ohledu je potřeba pochválit zejména Pepíka a Davida K. za vzorně nesobecký a kolektivní přístup k zápasu.

Další mistrák nás čeká v sobotu 27.4. v 11 hod. na domácím hřišti.

Dohrávka zápasu s Břidličnou bude pravděpodobně v pondělí 29.4. místo tréninku.