Na den osvobození jsme dobyli Opavu.

Ve středu 8.5. se ročník 2005 zúčastnil čtvrtého ročníku turnaje v minikopané  "BETON Cup". V naší skupině se zúčastnily pouze čtyři družstva (Juve, Kylešovice, Oldřišov a Slavkov) a tak organizátoři prodloužili hrací dobu na 20 minut a mužstva mezi sebou sehráli dvě utkání. Slušná porce minut, kterou jsme využili k nácviku různých situací, něco vycházelo a něco se moc nepovedlo, ale za pokus to stálo. Hoši si bez většího zaváhání poradili se všemi soupeři, ve všech utkáních jsme vsítili minimálně pět branek a za klad turnaje považuji i to, že všichni hráči v poli se zapsali do střelecké listiny. Opravdu pěkný pohled na to jak Ráďa, Ondra, Pišta a i Kuba dávají branku. Třešnička na dortu byla cena pro nejlepšího střelce turnaje - Adrian Mika.

Klady turnaje:

1) kolektivní výkon všech účastníků - hlavní devíza

2) všichni hráči vsítili alespoň jednu branku - supeer

3) kluci většinou pochopili co se po nich vyžaduje, co ne hned tak po "aktivnějším" upozornění

3) 1-Adrian Mika 11 branek, 2-Andreas Mika 9 branek, 4-Tondra Glac 7 branek

4) i to samotné první místo není k zahození 1) Juventus Bruntál  6  0  0  36-6  18 bodů

5) aktivní účast realizačního týmu a fungování celého družstva

Zápor turnaje:

- po dlouhém přemýšlení asi jen lehká vzpupnost jedinců v některých částech některých utkání, "ale já jim to z hlavy vyženu"wink