starší žáci: tvrdě odpracované vítězství

Dosavadní výsledky obou družstev nasvědčovaly tomu, že nás čeká vyrovnané utkání.

A přesně tomu tak bylo. Soupeř předvedl velkou fotbalovou kvalitu. Oba týmy dnes byly směrem dopředu mnohem silnější než ve svých obranných fázích hry. Dnešní utkání bylo utkáním, které v tomto ročníku patří mezi ty nejtvrdší. Spousta osobních střetů, spousta faulů, mnoho negativních emocí na hřišti i mezi diváky. Z několika soubojů si mnozí naši hráči odnesli šrámy.

Když pomineme dnes zvýšenou hrubost hry, tak nezaujatý divák, který se soustředil na fotbalové projevy, tak musel být spokojen. Vyrovnané utkání. Vysoké tempo hry. Spousta individuálních krásných momentů. Občasné úžasné kombinační akce. Přehršel brankových příležitostí. To vše od hráčů a hráček obou týmů.

Vyrovnané utkání se lámalo za stavu 2:2 někdy v rozmezí od 53 do 60 minuty.  V té době měla obě družstva dvě až čtyři brankové příležitosti. Bylo jasné, že kdo vstřelí branku, tak ten vyhraje. Naštěstí se to podařilo nám.

Dokonce utkání zbývalo 10 minut. Soupeř ve snaze vyrovnat značně otevřel hru, čehož jsme využili ke brejkovým únikům. Dva rychlé útoky přinesly branky, takže slavíme výhru 5:2. Velký fotbalový den zažil Antonín Glac, který vstřelil tři branky. Pochvala a poděkování však patří všem hráčům.

Další utkání hrajeme již v úterý 16.10.2018. Hraje se od 16.30 hod. V odloženém utkání 9.kola přivítáme Dolní Benešov.