starší přípravka: Výhra v posledním podzimním mistráku

Starší přípravka – výhra v posledním podzimním mistráku

V sobotu k poslednímu zápasu podzimu přijeli hosté z Malé Morávky. I když bylo tabulkově pravděpodobné, že bychom neměli s tímto soupeřem mít větší problém, navíc v naprosto plné sestavě, nastoupili jsme do zápasu s mírným respektem. Trenér měl již letos potřetí možnost střídání dvou pětek a toho plně využil. Začátek byl rozpačitý, plnění taktických pokynů velmi vázlo. Proto také poločas skončil nepříliš výrazným rozdílem 5:2

Ve druhém poločase se hra sice mírně zkvalitnila, ale stále chyběla fotbalovost a převládala snaha o individuální prosazení. Až po několikeré důrazné intervenci trenéra přistoupili naši hráči ke kombinační hře a výsledek narůstal raketovým tempem až do konečného 19:3.

V zápase se střídali jednak pravidelně obě pětky ale i posty všech hráčů. Každý dostal prostor v útoku i obraně, jen Dan svou svatyni hlídal celý zápas, a opět skvěle.

Do jarní části musíme zlepšit především kombinační prvky a také práci s míčem.

Půlsezóna je za námi a myslím, že velice úspěšně. Jedna remíza, dvě prohry po vyrovnaných bojích a šest výher jsou dobrou předzvěstí do jarní části.

Poslední venkovní akcí podzimu je sobotní turnaj v Kylešovicích. Informace zhruba známe, podrobnosti se brzy dozvíme.