Jdi na obsah Jdi na menu
 

mladší přípravka: spokojenost z turnaje

Turnaj začal pro naše nejmladší reprezentanty remízou proti domácím Kylešovicím. Následovala těsná prohra proti Kravařím a výhra proti týmu Budišova nad Budišovkou "B". Poslední zápas skupiny čekal naše hráče proti Vítkovu. Vyrovnanou bitvu bohužel nezvládli a obsadili 4. místo ve skupině, což znamenalo zápas o 7. místo. V tomhle utkání nám výsledky druhé skupiny přiřadili tým z Budišova nad Budišovkou "A". Po urputné bitvě, kde se skore několikrát měnilo a padalo mnoho krásných golu, mimo jiné i krásně zatočený přímý kop Kristiana Salpiniho, skončilo utkání 4:3 v náš neprospěch. V konečném pořadí tedy skončillo naše mužstvo na 8 z 10 míst. Turnaj byl především zaměřen na získávání zkušeností pro nové hráče, tudíž všichni hráčí dostali dostatek prostoru pro hru. Z Kylešovic si tedy odvážíme super pocity a chuť pro další práci a zlepšení.
Dnes to byla pro mne veliká radost s hráči společně zažívat velký turnaj. Děkuji tímto všem hráčům (chlapcům i děvčatům) a děkuji také rodičům.
Těším se na další společně prožité chvíle s fotbalem a s Juventusem.
Jaromír Zavadil