Jdi na obsah Jdi na menu
 

starší přípravka: hodnocení turnaje

Chybělo štěstí
25. 2 jsme se zúčastnily halového turnaje v Bruntále pro ročník 2006 a mladší .
Na turnaji startovala tato družstva: Olympia, Juventus Bruntál, Nové Heřminovy, Brantice, Libina, Jindřichov
 
Hned v prvním zápase jsme hrály proti FC SO B. Již od začátku zápasu jsme prohrávali 2:0, ale rychle jsme dokázali otočit jak Reál Madrid na 2:3. Ale necelou sekundu před koncem dostali na 3:3. Bohužel jsme ztratily 2 body, které se ukázaly jako klčové pro medailové umístění.
V druhém zápasu jsme hráli s Libinou, která byla na turnaji suverenní a ani jednou neprohrála a všecky drtila rozdílem třídy. My jsme s favoritem drželi krok a prohráli jen 1:2, což je pro mně skvělý výsledek.
 
Další zápas jsme hráli s Branticemi. Zápas byl jednoznačný a výsledek 4:0 byl povinný.
V dalším zápase jsme narazili na Heřminovy, Utkání bylo nečekaně tvrdé v osobních soubojích. Se hrou soupeře jsme se však vyrovnali a slavili jsme výhru 3:1
 
Do dalšího zápasu jsme vstoupili s vítězem halových přeborů pro rok 2017 s Jindřichovem. Hráči nastoupili s odhodláním dokázat, že umíme hrát se silným soupeřem. Tento zápas všem klukům vyšel a vyhráli jsme zaslouženě 3:1. V ten moment jsme mohli být na turnaji 2 ale i klidně 4 a o všem měl rozhodnout poslední zápas.
 
V posledním zápase jsme hrály proti FC SO A prohráli jsme 2:0. Dlouho to bylo jen o gól. Naši hráči si sáhli až na dno sil dali 2 tyčky, ale hlavně už jim docházel dech. Odehráli jsme na turnaji 90 minut a měli jsme jen 2 hráče na střídání, což je dost málo.
 
Hodnocení trenéra: Všichni hráči se na turnaji velmi snažili, 4 místo je pro mně malé zklamání, protože rozehrané to bylo dobře. Bohužel nám chyběla ta výhra z prvního zápasu, kde jsme neměli štěstí, ale je to sport.  Důležité že se nikdo nezranil a že jsme i proti favoritům hráli zcerla vyrovnaně. Opakovaně se ukázalo, že fotbal hrát umíme. 
 
Branky na turnaji
4x Mára Maněk
6x Lukáš Hurajt
1x Filip Pelíšek
3x Ondra Baláž
 
Sestava: Mirek Fojtášek, Filip Pelíšek, Jakub Maněk, Marek Maněk, Lukáš Hurajt, Štěpán Šebek, Ondra Baláž.
 
Trenér Jakub Hájek