Jdi na obsah Jdi na menu
 

roč.2007: úspěch na turnaji EON CUP

V neděli 21.5.2017 se zúčastnila starší přípravka E.ON turnaje v Háji ve Slezsku. Hrálo se pro nás nezvykle na polovinu hřiště v počtu 7+1. Na turnaj bylo přihlášeno celkem 24 kvalitních i ligových týmu, přičemž naši hráči neudělali žádnou ostudu, naopak se snažili co uměli. Juventus Bruntál, byl vylosován do skupiny D. Celkem jsme odehráli čtyři zápasy po 16.minutách a čtyři zápasy po 12. minutách skončili jsme  na krásném devátém místě. Náš tým byl složen ze 13 hráčů kde jsme v průběhu turnaje vystřídali dva brankaře a všichni si zkusili hrát na všech pozicích (obrana, střed, útok). Pro všechny to byl krásný motivační fotbalový den, kde při závěrečném vyhlášení dostal každý účastník fotbalový míč značky PUMA.

e-dsc_3389.jpg

mistrak2.jpg100_9666.jpg

Další FOTO - klikni ZDE