roč. 2007:přátelák v Krnově a v Bruntále

V neděli 2.4.2017 sehráli hráči starší přípravky první venkovní přátelské utkání v Krnově. Počasí nám přálo a v krásně prosluněném dni jsme tak zahájili jarní sezonu. Skvělá fotbalová jedenácka nastoupila a po celou dobu hrála s maximálním nasazením, všichni hráči se snažili ze všech sil. Hrálo se  5+1, my jsme tak mohli střídat celé pětky s různých kombinacích. Vojta v roli brankaře chytal výborně, stejně tak jeho rozehrávky byly přesné. První poločas 6:1 a po dalších 30 minutách celkově Juventus : Krnov 9:3. Velké pozitivum bylo, že jsme si rychle přivykli na velké hřiště s větším počtem hráčů.  Nejvíce mě těší pestrost střelců Richard, Marek, David Š., David K., Honza, Matyáš. Hráčům děkuji a pevně věřím, že se nám bude dařit i v následujících mistrovských utkáních.

Další FOTO:klikni ZDE