Dorost: Opět přeborníci okresu

V posledním soutěžním zápase Okresní přeboru staršího dorostu šlo o první místo v celém ročníku. Před utkáním jsme měli na soupeře ztrátu 3 body a měli jsme skóre horší o dvě branky.

Úkol zněl jasně:

ZVÍTĚZIT, a to nejméně o 3 góly.

Protože stálý trenér dorostenců byl zrovna na stáži v Itálii, tak do funkce hlavního kouče pro toto utkání byl jmenován pan Martin Žatka. Byla to dobrá volba. Velmi dobrá volba. K utkání si přizval několik starších žáků, kteří hru našeho celku velmi oživili. V poločase jsme vedli 5:2 a k zisku dalšího titulu zbýval jen poločas. Nervy pracovaly. Ale trenér i hráči tlak nejenže ustáli, ale ve druhém poločase zcela dominovaly.

Získali jsme titul. Báječné. Poděkování opět patří všem - hráčům, realizačnímu týmu a trenérům - jak stálému trenérovi, tak i trenéru alternujícímu.

Několik hráčů přechází z dorostu do mužské kategorie, přesto naše dorostenecké družstvo zůstává silné a v nové sezóně se pokusíme získat vítězný hattrick.