starší žáci: Vítězný vstup do sezóny

Starší žáci – mistrák v Malé Morávce

Po dvou sezonách v Krajské soutěži, nastoupili dnes st.žáci k prvnímu mistráku v Okresním přeboru.

Soupeřovo mužstvo bylo věkovým průměrem sice mladší, ale herně velmi šikovné. Zejména zákroky brankáře domácích byly často až neskutečné, naši útočníci si s tímto oříškem nedokázali poradit dlouhé minuty.

Hrálo se na tvrdém a krtky hodně poznamenaném trávníku, míč odskakoval nebo se brzdil a hlavně brána byla patrně miniaturní. Nedovedu si jinak vysvětlit, že za poločas jsme vyprodukovali kolem 20 střel a z toho 14 šlo mimo bránu. A to často velmi mimo! Soupeř se z ojedinělé, ale technicky velmi pohledné akce ujal vedení. Až dlouho poté se jsme se prosadili a poločas vyhráli těsně 2:1.

Ve druhém poločase se už naši fotbalisté rozehráli a podali poměrně slušný výkon, zvítězili jsme v poměru 12:2.

Skórovalo 6 hráčů z 9, 3 hráči oslavili hattrick. Skvělý výkon podal v nezvyklé roli stopera Michal Hurajt.

Atmosféra byla velmi přátelská, soupeř byl férový, jak na hřišti tak v hledišti.

Sestava – Svoboda (G), Hurajt M., Žatka M., Panyla J., Neuwirt, Šedo, Lukaštíková, Pompa, Žatka F., Praslička