Jdi na obsah Jdi na menu
 

starší přípravka: přátelák s Jindřichovem

Dne 9.8.20116 sehrála starší přípravka svůj první přátelák v této sezoně. V 15h nastoupili naši borci na hřiště v Růdné pod Pradědem u pensionu Mariana se starší přípravkou z Jindřichova.
Hráči přijeli v osmičlenné sestavě z 50km vzdáleného Jindřichova, takže jsme vůbec nevěděli jak na tom jsou - kde na první pohled vypadalo, že máme výhru v kapse, ale potvrdilo se nikdy nepodceňuj protihráče!
Dohodli jsme se, že budeme hrát dle nových pravidel - velké hřiště i brány 5+1, ale 5x15minut (makačka).
První část jsme prohrávali 4:1, druhá 5:5, třetí 6:8, čtvrtá 8:11 a poslední jsme celkově vyhráli 11:14. Jsme sehraný tým a věřím, že hráči budou lepší a lepší.Rozhodčí Jirka, hlavní trenér Kuba no a já do počtu střídal hráče tak, aby si opravdu všichni zahráli a abychom pokud možno vyhráli - povedlo se a dík všem zúčastněným za velkou snahu a oddanost v náročném zápase, kdy od  3/5 nám v kuse již pršelo! Kluci z drsného kraje však nic nevzdali a bojovali od 16h do 17:45. Rychle jsme se převlékli do suchého. Hned poté jsem si dovolil objednat saunu a všichni jsme se šli ohřát na necelou hodinku. Nechtěl jsem tam moc jít, ale ptal jsem se hráčů a všichni byli opravdu nadšeni a po takovém náročné zápase v dešti to určitě všem prospělo.

9.8-135.jpg

 

Děkuji rodičům, že kluky podporuji v jejich sportovních výkonech. Oni nám to určitě jednou vrátí.

Takových přátelských utkání určitě naplanujeme více.


Radek a Kuba

Další FOTO: klikni ZDE