Jdi na obsah Jdi na menu
 

Šumperk - halový turnaj

2. 12. 2007

ObrazekDne 2.12.2007 se konal turnaj v Šumperku v hale u Tyršova Stadionu. Na turnaj jsme vyslali dvě družstva. Byl to velice vydařený tah, protože každý hráč tak dostal spoustu příležitostí ke hře a všichni tak mohli plně ukázat své schopnosti.

Opět se potvrdilo, že členové našeho klubu jsou skvělí sportovci. I když proti nám stáli věkově starší soupeřiObrazek, tak přesto jsme dokázali sehrát vyrovnané utkání s mnoha účastníky turnaje.

Vrcholem naší účasti bylo vzájemné utkání mezi družstvy našeho klubu.

(viz foto vpravo)

je nutno říci, že rozdělení do družstev bylo provedeno losem a jeden z našich týmů musel hrát ve vypůjčených dresech, ale nasazením a kvalitou herního projevu jsme potěšila srdce všech přítomných fotbalových fandů.

HOŠI DĚKUJEM !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář