Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rázová - turnaj 7.6.2008

8. 6. 2008

Dne 7. června 2008 jsme se zúčastnili turnaje v Razové, který pořádala místní tělovýchovná jednota SOKOL Razová. Jednalo se o velmi netradiční turnaj, kdy Obrazekv rámci jednoho dne startovala družstva s velmi rozdílným věkovým složením. Hrálo se také na hřištích s rozdílnými velikostmi a s rozdílným počtem hráčů. Turnaje se zúčastnila tato družstva : SOKOL Razová 1, Sokol Razová 2, Svobodné Heřmanice, Juventus Bruntál Žlutí a JUVENTUS Bruntál Modří.

Celý turnaj byl zahájen vzájemným zápasem mezi družstvy JUVENTUSU Bruntál. Obě naše družstva byla pro tento turnaj doplněna novými hráči a zejména novými hráčkami, takže za naše družstva hrálo celkem pět děvčat.  Zápas to byl vyrovnaný a opět potvrdil vzrůstající herní dovednosti našich hráčů. Každé z našich družstev pak ještě sehrálo zápas proti domácímu družstvu. Celý turnaj byl pojat jako přípravný s cílem dát dětem možnost sportovního vyžití v pěkném areálu. Mnohem důležitější než výsledky turnaje tak pro nás byl pohled na spokojené děti v pohybu jak na hřišti, tak mimo hřiště. Počasí nám přálo a pořadatel dětem přichystal spoustu cen i občerstvení. Děti dostaly tyčinky firmy HAVLÍK-Opal (taktéž sponzor JUVENTUSU), dále nápoje z Horského pramenu, párky a spoustu sladkostí. Z reakce dětí bylo možné vypozorovat radost, takže turnaj zcela splnil svůj účel. Byl to pěkný půlden pro všechny. Obdobný turnaj chystá vedení klubu i na den 5.7.2008, kdy se zúčastníme přípravného turnaje v Široké Nivě.

Nyní ještě dvě fotografie z Razové (další obrázky ve fotogalerii) :

 

Obrazek

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Rázová - turnaj 7.6.2008