Jdi na obsah Jdi na menu
 

Opava - exhibiční utkání

6. 10. 2007

ObrazekDne 6.10.2007 získali naši hráči spoustu nevšedních zážitků. Ze strany vedení Slezkého fotbalového clubu Opava jsme dostali pozvánku sehrát exhibiční utkání na hlavním opavském stadionu. Utkání našich hráčů s vrstevníky domácího celku bylo sehráno v poločase mistrovského utkání II. ligy můžů mezi týmy SFC Opava a Zenitu Čáslav.

Obrazek

Utkání sledovalo z tribun cca 3800 diváků. Naši hráči se atmosféry nejen nezalekli, ale dokonce se vyburcovali k nevšedním výkonům. Mnohokrát byly naše akce odměněny potleskem zaplněného stadionu. Hráči již v útlém věku měli možnost zažít situaci, o které se jejich tatínkům ani nezdálo. Již samotný nástup na hrací plochu společně s dospělými hráči byl pro mnohé rodiče dojemný a samotný herní projev našich hráčů byl pak strhující. Ke skvělému fotbalovému dni přispělo i to, že v hlavním zápase dospělých padlo 6 branek, kdy SFC Opava zvítězil 5:1.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář