Jdi na obsah Jdi na menu
 

Napsali o nás ...

1. 9. 2008

 

deník / 1. Září 2008

Žáci bruntálského Juventusu zaznamenali historické vítězství
Přípravka nového klubu Juventus Bruntál porazila Horní Benešov
JIŘÍ STANOVSKÝ
Široká Niva/ Do své historicky první sezony v okresním přeboru mladších přípravek vstoupili v sobotu fotbalisté nově vzniklého oddílu Juventus Bruntál.
Ve velké premiéře nezklamali a připsali si na úvod tři body. První letošní mistrovské utkání zvládli na výbornou, když hladce přehráli tým Horního Benešova poměrem 6:2. Dvěma góly přispěli k jednoznačnému vítězství Hanel a Žmolík.
Juventus Bruntál –
Horní Benešov 6:2 (3:1)
Svěřenci Karla Šujana z Juventusu Bruntál mají domácí prostředí na hřišti v Široké Nivě a hned v úvodním letošním utkání okresního přeboru mladších přípravek na něm přivítali tým Horního Benešova. Nejmladší fotbalisté domácího kolektivu hráli od začátku velice bojovně a stejnou mincí opláceli i nejmenší fotbalové naděje Horního Benešova.
Slušný počet diváků na bruntálském hřišti v Široké Nivě viděl nadšený výkon obou kolektivů a také pěkné góly. Lépe vycházeli z utkání nejmladší fotbalisté domácího kolektivu, kteří si vytvořili dvoubrankový náskok již do poločasu a kráčeli za prvním historickým vítězstvím v oficiální soutěži.
Pěkná podívaná pro příznivce mládežnické kopané pokračovala i po přestávce. Domácí mužstvo neubralo na nadšeném výkonu ani ve druhém poločase. O výsledek bojoval i soupeř z Horního Benešova a tak se bylo stále nač dívat. Ze čtyřbrankového vítězství se po závěru líbivého utkání ale radoval domácí tým, který si připsal první tři mistrovské body v historii nového klubu.
Branky: Hanel 2, Žmolík 2, Harabiš, Brázdil - Fadrný, Jelínek. 

Bild vergrößern
Bild vergrößern

JUVENTUS Bruntál. Malí fotbalisté si v sobotním utkání s Horním Benešovem připsali první historické body do tabulky okresního přeboru mladší přípravky. Foto: Deník/ Jiří Stanovský

 

 

Obrazek

 

Článek možno přečíst na tomto odkazu (předem asi nutná registrace) :

http://epaper.denik.cz/vlp/2008/09/01/SM_BRUKR/22/

 Pro registraci : e-mail : juventus.bruntal@seznam.cz

                           kód : 4POK7X

V článku ještě zapomněli uvést, že činnost JUVENTUSU Bruntál podporují tyto společnosti :

ALCOM ALVAL, ATIS, Havlík-OPAL, OSRAM, DataF Praha,

a další partneři : ZŠ Okružní Bruntál, SPŠ Bruntál, bruntal.net