Jdi na obsah Jdi na menu
 

Excelentní představení JUVENTUSU v Opavě

20. 4. 2008

V pozdní odpoledne 19.4.2008 měli možnost hráči a hráčka Juventusu Bruntál účastnit se šlágru II. ligy, kdy se ve vzájemném utkání potkali vedoucí týmy druhé nejvyšší republikové soutěže. Vítěz utkání si nejen udržel první místo v tabulce, ale také udělal velký krok postupu do I. ligy. Obrazek  Při slavnostním nástupu k utkání doprovázeli hráči a hráčka Juventusu fotbalisty Boheminas Praha (Střížkov), kteří měli zelenobílé dresy. Při tomto nástupu se mnozí fotbalisté našim členům představili. Jistě hezké bylo, že vedení Bohemky za doprovod poděkovalo jak hráčům Juventusu, tak i trenérovi mužstva. Naši členové se mohli přesvědčit, že fotbal je celosvětovou hrou, protože v týmu Bohemians Praha (Střížkov) pravidelně nastupují i zahraniční hráči.

Nejprve jsme sledovali podstatnou část prvního poločasu, ve kterém měl domácí

Obrazektým SFC Opava drtivou převahu. Spousta jasných gólových příležitostí však zůstala nevyužita.

Poté jsme se však již šli chystat k vlastnímu utkání. Z hráčů bylo patrné odhodlání převést co nejlepší výkon, takže pokyny trenéra všichni bedlivě sledovali. Atmosféra z trávníku a bouřlivá divácká kulisa doléhaly až do naší šatny v útrobách stadionu. Hráči Juventusu si tak připadali jako reprezentanti na vrcholové akci. Ihned na začátku poločasu jsme se přesunuli na skvěle připravenou hrací plochu. Jeden z členů realizačního týmu JUVENTUSU Brunál se ujal řízení zápasu s benjamínky Opavy. Domácí hráči byli o jeden rok starší, což se na hřišti projevilo, přesto jsme sehráli vynikající utkání se spoustou úžasných fotbalových momentů.

Po ukončení zápasu nám při našem závěrečném defilé mohutně tleskalo více než 3000 přítomných diváků. Účast v takovém nádherném fotbalovém prostředí a předvedené výkony našich členů řadí tento zápas mezi nejúspěšnější akce v historii klubu JUVENTUS Bruntál. Poděkování se nám dostalo i od vrcholných představitelů SFC Opava, kteří zdůraznili, že z množství požadavků na sehrání tohoto utkání vybrali právě náš klub a že to byla dobrá volba. Takové uznání potěší. Navíc předseda klubu obdržel po utkání pozvánku od funkcionáře FC Baník Ostrava na účast ve dvoudenním turnaji přípravek. Jak je patrné z ohlasů, tak na utkání bylo i několik občanů Bruntálu, kteří nám k výkonu gratulovali.

Jsme hrdi, že jako JUVENTUS Bruntál můžeme reprezentovat své město i na akcích celostátního významu.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář