Jdi na obsah Jdi na menu
 

28.9.2008 - přátelák JUVENTUS Bruntál x Raduň

28. 9. 2008

V neděli dne 28.9.2008 jsme sehráli v Široké Nivě přátelské utkání proti kamarádům z Raduně. Nádherný zážitek.

Utkání se hrálo za krásného slunečného počasí, takže i účast našich hráčů byla relativně velmi vysoká.  Soupeř dojel k utkání autobusem a doprovázela ho velká skupina příznivců. Jak sdělil vedoucí družstva hostů, tak jejich domácí zápasy sleduje až 200 fanoušků. V našich podmínkách jde o věc zcela nevídanou.

Obrazek

Po dohodě trenérů se utkání hrálo na 2 x 35 minut. Naše družstvo do brány postavilo Patrika, který věkem odpovídal nejstarším hráčům soupeře. Dále jsme vytvořili tři sedmičlené herní formace, takže i delší doba utkání nám nedělala potíže. S laskavým svolením hostujícího

Obrazek

družstva využil náš trenér přátelského utkání k tomu, že se pohyboval s hráči po hřišti a ihned jim uděloval pokyny k řešení jednotlivých situací. V našem celku nastoupilo celkem 5 děvčat a na hřišti se vůbec neztratily, spíše naopak utkání svým výkonem velmi ovlivnily. Hrálo se na skvělém povrchu a ve velkém tempu. Naši hráči se překonávali a chtěli svým kamarádům z Raduně předvést, že fotbal hrát umí. A skutečně jsme hráli dosud nejlepší fotbal. Výkon našich hráčů dal zapomenout na mizernou hru z předešlého dne. Sledovat některé akce našeho družstva bylo balzámem pro duši. Po utkání si hráči v přátelském objetí vyzkoušeli motivační pokřiky obou družstev.

Obrazek

V utkání objevil  JUVENTUS Bruntál mezi svými hráči nového Tomáše Řepku. Na fotce společně se svou sestrou, která v utkání byla kapitánkou družstva. 

Obrazek

 Utkání se hrálo v den svátku patrona naší země, takže jsme pro hráče přichystali po zápase svatováclavskou hostinu

 

ObrazekObrazek

 Obrazek

 

Obrazek

Zatímco děti hodovaly, tak rodiče diskutovali o zápase a plánovali další společné akce. Zejména bafuňáři z našeho klubu byli nepřehlédnutelní. Všichni s batohama ve předu.

Obrazek

Obrazek

Akce byla určena pro děti a ty si ji užili. Svatý Václav, vévoda a kníže, mohl být v den svého svátku  se svou dorůstající družinou spokojen.

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek